Начало » Магазин » ИЗРЯЗВАНЕ И РЕЛЕФ, ЕМБОСИНГ » ЩАНЦИ ЗА ИЗРЯЗВАНЕ » JOY CRAFTS ЩАНЦИ ЗА ИЗРЯЗВАНЕ – 6002/0328

JOY CRAFTS ЩАНЦИ ЗА ИЗРЯЗВАНЕ – 6002/0328

13.50 лв.

Изчерпан

Този продукт в момента е разпродаден.

Няма проблем! Въведете имейла си и ние ще ви уведомим веднага щом отново е наличен.

Код: 602328 Категории: , GTIN: 8717706022534

JOY CRAFTS ЩАНЦИ ЗА ИЗРЯЗВАНЕ И РЕЛЕФ – 6002/0328

Щанците за изрязване и релеф на Joy!Crafts са подходящи за декориране на всякакви арт, крафт и скрапбук проекти, като направа на албуми, картички, кутийки, пликове, колажи, апликации, фоторамки и други.

Щанците на Joy!Crafts са метални шаблони, служещи за едновременно изрязване и оформяне на релефни очертания. Съвместими са с повечето машини за изрязване и релеф, като, при поставянето си в тях, трябва да бъдат оформени като "сандвич" и заедно с избраната за изрязване хартия да бъдат сложени между специални плексигласови подложки (две акрилни при рязане или акрилна отдолу и мека силиконова и твърда ембосинг подложка отгоре, при придаване на релеф). Използваните по този начин комбинирани шаблони не само изрязват очертания по линиите на матриците, но и придават ефектни 3D щампи върху получените форми.

Комплектът с щанци за изрязване и релеф (ембос) съдържа 2 матрици с форми на морска тематика – водно конче и рак. Размерите на шаблоните са 7 х 3,5 см. и 2,7 х 6,3 см.

 

Ако имате въпроси, не се колебайте да ни потърсите на един от посочените телефони Контакти


Екипът на Арт Сървиз ЕООД Ви пожелава приятно пазаруване!

Тегло 0.2 кг
Търговски марки

Отзиви

Все още няма отзиви

Показване само на отзиви в Български (0)

Бъдете първият написал отзив за “JOY CRAFTS ЩАНЦИ ЗА ИЗРЯЗВАНЕ – 6002/0328”

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните за коментарите ви.